19 Eylül 2013

Kuryenet'in Sorumsuzluğu!

Kuryanet Tekirdağ Çorlu Bölgesine bakan Dağıtım elamanlarından ve sorumlu kişilerden şikayetçiyim. x bankasına bağlı k. kartımı 35 gün olmasına rağmen hala teslim etmemesinden dolayı şikayetçiyim. 3 defa arayıp bilgi vermeme rağmen hala bana hiç bir şekilde ulaşılmadı ve bilgi verilmedi kartım hakkında. sözde adresime gelmişler ama ulaşamamışlar.

Çalıştığım meslek icabı iş yerimde 24 saat çalışan birileri yetkili idari amirim bulunmaktadır. Bunlardan hiç kimse geldiğini görmediği dağıtıcının 3 defa uğrayıp da bulamadığını beyan ediyor.

Muttalip 116 Okunma

Cevaplar

  • Muttalip'in Teşekkür Mesajı03 Ekim 2013

    Sonunda teslim aldım çok şükür...

  • Muttalip 19 Eylül 2013

    Bunu 3 defa telefonda söyledi müşteri temsilciniz ve ben 3 defa şikayet dilekçesi doldurdum ve hala aynı şeyi burdan site üzerinden cevap olarak yazıyorsunuz. Müşteri temsilciliği ses kayıtları ve şikayet dilekçelerini inceler iseniz haklı olduğumu anlamak o kadarda zor olmadığını göreceksiniz.

  • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

    Merhaba Sayın ATEŞ, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön