31 Ağustos 2013

Kuryenet'in Peşinden Koşmak Zorunda Kalıyorum!

Ben Akbank kredi kartımı bir türlü tarafınızdan teslim alamıyorum. Aynı bankadan 1 ay önce başvurduğum kartım onaylanması ve gönderilmesiyle hepsi 5 gün sürdü. Tabi başka bir kurye firmasıyla gelmişti. Sizinle gönderilen kartım adresi diğeriyle aynı olmakla birlikte kaç gün oldu artık sayamıyorum. Bir gün adres yetersiz dediler. Ertesi gün iletilecek dediler. Diğer gün oldu sabah dağıtımda görünmüyor dediler. Acente ile ilgili bir problem dediler.

Ertesi gün yine aynı şey. Sonra tatil girdi araya en son cumartesiye randevu verdiler. Kartım hala gelecek. Kartımın extresi gelcek kart yok yapmayın Allah aşkına ya yapmayın şunu peşinizden koşuyoruz resmen.

Canan 50 Okunma

Cevaplar

  • Canan 05 Eylül 2013

    bakın burası bir firma bizim bütün fatura resmi adreslerimiz belirttiğim gibi ya günde kaç kurye kaç kargo geliyo buraya tek size yetersiz resmen adres verdiğimdir ne adresi veriyim ben size ya

  • Kuryenet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Benzetme, Kart teslim adresiniz yetersi olduğundan dolayı tarafınıza teslimat yapılamamaktadır. Bankanız ile görüşmenizi ve teslimat için adres bilgilerinizi güncellemenizi rica ederim. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön