Kuryenet'in İlginç Personeli!

Aslı K. |

HSBC Bank'tan babamın adına ek kart talebinde bulunmuştum. Kartı Kuryenet görevlisi getirdi. Kimliğimi verdim imza attım içinden bir form daha çıkarttı ben babamın adına olan kart neden bu adrese geldi anlayamamışken bana bunu doldurup imzalayın dedi. İlk kez bu durumla karşılaştım ama doldurdum ancak daha sonra kartın babamın adına olduğunu formu kendi adıma
doldurduğumu anlayıp bankayı arayıp sordum, bankacı arkadaşım ona gerek yok deyince de yanlış diye yırtıp attım.

Daha sonra beni 0543 838 34 ** numaralı bir telefon aradı kendini tanıtmadan bağırdı çağırdı delirmiş gibiydi kartım iptal edildi müşteri hizmetlerini aradım sonuç yok. Neden Kuryenet'in personeli bu kadar saygısız?

Etiketler :

Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  16:53

  SAYIN KOCAMAN,

  Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı firmamız adına özür dileriz.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Temmuz
  11:02

  Merhaba Sayın Kocaman,
  Firmamızda Aslı Kocaman adına kayıtlı bir gönderi bulunmamaktadır. Bankanız ile irtibata geçmenizi ve kartınızın hangı firmadan size teslim edildiğini sorgulamanızı rica ederiz.

  Saygılar.

 • 16 Temmuz
  10:48

  Merhaba Sayın Kocaman,

  Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri