Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Yine, Yeniden Kuryenet Sorunu...

Levent
16 Şubat 12:08
562
Levent'nin Teşekkür Mesajı
“Bugün Kuryenet kargoyu teslim etti. Kuryenet çalışanı emekçi arkadaş, yanlışlıkla başka bir yere gönderilmiş olabileceğini, yoksa bu bölgede kendisinin çalıştığını adres de sorun olmadığını vs. Kuryenet çalışanına teşekkür ederim.”

Ankara'da Kuryenet 'kurye hizmeti' işini yapmıyor! Şikayetvar.com'a bakıldığında zaten aynı şikayetten binlerce şikayet olduğu görülüyor. Öncelikle bankanın kredi kartını size yollamasıyla başlayan bu süreçte; bu kadar ilgilenmek, takip etmek, peşine düşmek, aramak, sinirlenmek, ulaşamamak vb. ve buraya yazmakla uğraşmak zorunda mıyız? Kuryenet, dağıtım yapıyorum diyerek ya bankaları yanıltıyor ya da bu yolla kişisel bilgi, adres gibi verileri topluyor... Bu bir tahmin ama aynı kargonun firmaya üç defa iletilmesi ve sonucun değişmemesi, firmaya hiçbir şekilde ulaşılamaması, firmanın size dönmemesi, çalışan bankaların sadece 'ilettik, iletiyoruz' diyerek geçiştirmeleri ve ısrarla çözüm bulmamaları bu varsayımları güçlendiriyor. Sorun aynı, Denizbank kredi kartımın kuryeye verildiği bilgisini iletiyor, kargo ulaşmıyor diye iki kez tekrar mesaj atıyor, Kuryenet aranıyor, 'adres hatalı?' diye otomatik bir mesaj geliyor, adres banka ile güncelleniyor. Adresin olduğu sokakta tek bir site var, başka hiçbir şey yok, tüm kargoların çok iyi bildiği bir adres. Blok, kapı numarası vb. doğru, hatta isim bile yeterli, 7/24 güvenlik var. Neyse, geçen on gün süresince Denizbank kredi kartının kuryede dağıtımda olduğunu söylüyor ve bilindik şeyler... Sonuç olarak 17-18 günlük bir süreçte Kuryenet ne kartı ulaştırıyor ne de banka ilgileniyor.

Yine, Yeniden Kuryenet Sorunu...
18 Şubat 20:41 (Şikayetten 2 gün sonra)
Levent
19 Şubat 19:59

Bugün Kuryenet kargoyu teslim etti. Kuryenet çalışanı emekçi arkadaş, yanlışlıkla başka bir yere gönderilmiş olabileceğini, yoksa bu bölgede kendisinin çalıştığını adres de sorun olmadığını vs. Kuryenet çalışanına teşekkür ederim.

20 Şubat 14:33

Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Konu kartınız teslim edilmiştir iyi günlerde kullanmanızı dileriz Saygılarımızla Kuryenet Müşteri Hizmetleri

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Körfez Kuryenet Düzgün Çalışamaması

Yalçın
20 Temmuz 17:37
69
Körfez Kuryenet Düzgün Çalışamaması

Kuryenet Sorumsuzluğu- Kredi Kartı Teslimatı Yapılmaması

Şeyma
16 Temmuz 18:32
213

Kuryenet Yıldırım Adres Telefon Yok Casper Gibi Şirket

Gökdeniz
09 Temmuz 09:56
153
1

Kuryenet Kart Teslimatı Yapmama!

Serkan
04 Temmuz 16:47
223
Benzer Şikayet Yaz