16 Eylül 2013 #2010893

Randevu Alıp da Gelmeyen Kuryenet!

Yapı Kredi Bankaıs kredi kartım için Kuryenet Tuzla şubesi beni aradı ve şu gün şu saatte kartınız getirilecektir dedi. Belirttiğim adreste fazladan 5 saat bekledim ancak ne gelen ne de giden var. Kuryenet merkezi aradığımda bankanız tüm dağıtımları durdurmuştur ifadesiyle karşılaştım. bankayı aradım böyle bir şey söz konusu değildir dedi. Kuryenet'in adresin yetersiz olduğu için kartı getirmediğini ekrandan okudu bana. Oysaki adres gayet basitti ve bilindik bir okuldu.


Şimdi burada bir art niyet var mı yok mu? Yoksa tamamıyla uyuşukluk mu? Yoksa kurye çalışanları adres özürlü mü? Kuryenet'ten bütün bu sorularımın cevaplarını bekliyorum.

Erkan 64 Okunma

Cevaplar

  • Erkan17 Eylül 2013

    sayın kuryenet yetkilisi, 16.09.2013 de kuryenet tarafından arandım ve 17.09.2013 de adresime ulaştırılacağı söylendi. saat 08-17 arası verdiğim adresteydim ancak ne gelen ne de giden oldu. siz böyle mi çözüm üretiyorsunuz. kurumunuz içinde ciddi sıkıntılar olduğunu herhalde anlamışsınızdır. şu saatten sonra artık kartımı bana ulaştırmanızı istemiyorum. 18.09.2013 tarihinde bankamı arayıp yaptığınız saygısızlığı bildirerek kartımı iptal edeceğim. kartımın yanlış ellere geçemsinden ciddi olarak korkuyorum. yapmadığınız her şey için size teşekkür ederim.

  • Kuryenet Temsilcisi16 Eylül 2013

    Merhaba Sayın BOZTEPE, Kartınız 17/09 tarihinde adresinize ulaştırılacaktır. bilginize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön