05 Şubat 2014
Yorum Yap
#2277644

Kuryenet'te Müşteri Memnuniyeti Sıfır Şikayetçiyim!

Dün Kuryenet'ten arandım ve İş Bankasından aldığım kredi kartımı getireceklerini söylediler. Yerimde olmadığımı belirttim. Bir sonra ki gün saat 11'de gelebilir misiniz diye sorduğumda 11'e kadar geleceklerini söylediler.


Bugün tekrar görüştüğümde kartımın Cumartesi günü geleceğini söylediler. Şişli şubesi beni arayıp bu gün getiremeyeceklerini ilettiler. Durumun acil olduğunu belirttim ama ilgilenmediler. Acenteye gelip kendim almak istediğimi belirttim veremeyiz dediler.


İş Bankası ile de görüştüğümde yardımcı olmadılar. İki firmada da ilgi ve alaka sıfır. İş Bankası gibi bir banka nasıl olur da böyle firmalarla çalışır anlamak mümkün değil.

Utku 69 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi10 Şubat 2014

    Merhaba Sayın Işık, Mailinizde kuryemizin adresinize uğrama yapmadığını belirtmişsiniz. Konu ilgili acentemize aktarılmış ve kuryemiz uyarılmıştır. Yaşanan aksaklık için kuryemiz adına özür dileriz. Gönderiniz tarafımızca takip edilmektedir. 11/02/14 tarihinde gönderiniz tekrar dağıtıma çıkarılacak ve adresinize ulaştırılacaktır. Şayet belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, başka bir tarih belirleyerek, aynı mail üzerinden dönüş yapmanızı rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla

  • Utku10 Şubat 2014

    06/02/2014 tarihinde adresime tekrar uğrayacağınızı söylediniz. Bu gün 10/02/2014 ve hala arayan yok. Defalarca aradım şikayet ettim hala arayan soran yok. Özellikle insanları mağdur etmeye bayılıyorsunuz!

  • Kuryenet Temsilcisi05 Şubat 2014

    Merhaba Sayın Işık, Dağıtım şartlarımız gereği, gün içi-saatli teslimat yapılamamaktadır. Kuryelerimiz sabah erken saatlerde dağıtımlarını alarak sahaya çıkmakta ve belirli bir hat doğrultusunda adresleri sıralayarak ziyaretlerini tamamlamaktadır. Bu nedenle gönderinizi belli bir saatte teslim etmek için bir söz veremiyoruz… Ancak 06/02/14 tarihinde adresinize tekrar uğrayacağız. Şayet belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, başka bir tarih belirleyerek, aynı mail üzerinden dönüş yapmanızı rica ederiz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler