09 Eylül 2013 #2000893

Kuryenet'in Peşinden Ben Koşuyorum!

Ben böyle bir kötü kurye firması görmedim. Üç hafta önce bankadan hesap açtırdım. Kartım hala ulaşmadı elime bankaya gittim kartınız Kuryenet'te gözüküyor dedi. Sanıyorum bir hafta önce telefonuma bir çağrı bırakmakla yetinmişler. Bankaya gitmeseydim haberim bile olmayacaktı bu durumdan. Aradım cuma günü, cumartesi "çok büyük aksaklık" olmazsa elinize ulaşır dedi.


Fakat yine kartım gelmedi. Diğer kurye firmaları evde olmadığım zaman mutlaka kart bırakır veya mesajla bilgilendirir. Bir cevapsız çağrıyla kalmaz bu iş.

Gamze 81 Okunma

Cevaplar

  • Gamze'nin Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

    Teşekkür ederim okusaydınız eğer kuryeneti iptal ettiğimi ve bankaya gidip kartımı aldığımı öğrenirdiniz. İlginiz ve verdiğiniz çözümler mükemmel teşekkürler.

  • Kuryenet Temsilcisi11 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Dönertaş, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Gamze11 Eylül 2013

    Tavsiyem hiç kurye gelsin eve diye düşünmeyin, gidin kendiniz alın bu işlerle uğraşmamış olursunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön