11 Şubat 2014 #2286229

Kuryenet'in Kuryesi "Kartı Vermekten Vazgeçtim Diye Bağırarak Gitti!

Ben Afyon ili Bolvadin ilçesinde ikamet etmekteyim. 10.02.2014 günü 12:14 sıralarında 0542 480 85 92 cep telefonundan Kuryenet kuryesi tarafından arandım. Gayet kaba bir üslup ile bana hitaben Bolvadin'de mi olduğum soruldu. Vakfbank'tan kredi kartı geldiğini söyledi. Belirtilen adrese getirilmesini istedim fakat 13:30'da iş yerimde olacağımı tamam anladık anladık diye terslemiş!


Akabinde 13:39 sıralarında yine aynınumaradan arandım iş yerinde iken aşağıya gel kuryen geldi


diyerek beni ayağına çağırmış, bende siz gelin demem üzerine ismini sonradan öğrendiğim
A*** D. "sizin hizmet anlayışınız böle olmamalı" demem üzerine kimliğimi vermeme rağmen sana vermekten vazgeçtim görürsün ben bu kartın iptalini sağlayacağım diye bağırarak gitti!

Levent 322 Okunma

Cevaplar

  • Levent13 Şubat 2014

    VATANDAŞA HİZMET VERİRKEN PERSONEL SEÇİMİNDE DAHA DİKATTLİ VE SEÇİCİ OLMANIZI, MÜLAKAT SİSTEMİNİZİ GÖZDEN GEÇİRMENİZİ VE İNSAN FAKTRÜNDE KUSURU OLAN PERSONELE NE GİBİ YAPTIRIMLAR UYGULADIĞINIZI MAĞDUR OLAN MÜŞTERİLERE BİLDİRMENİZİ TAVSİYE EDERİM .....BEN HALEN DAHA O PERSONELE YAPTIRIM UYGULANDIĞINA İNANMIYORUM SAYGILAR....

  • Kuryenet Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın SAĞLAM; İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz 11/02/2014 tarihinde tarafınıza teslim edilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön