03 Şubat 2014 #2273712

Kuryenet Yapacak Başka İş Bulamamış Bu Adamlar!

Bu herhalde 3. şikayetim bu. Kuryenet denen firma ne arıyor ne kartımı teslim ediyor ne de bir açıklama yapıyor. Eve geldik bulamadık diyorlar eve geldiklerini ne gören var ne de duyan. Eskiden evinize uğradık sizi bulamadık diye not bırakan adamlar onu da yapmamış. (dip not: kart eve değil bankanın şubesine teslim edilecekti.)


Buraya şikayet yazıyorum size ulaşılacak diyorlar ama ne arayan var ne soran. Şikayetlere cevaplarda sürekli bir üste çıkma çabası. Ayrıca garanti bankasını da tebrik ederim kartımı teslim etmedi bu adamlar diyorum bana adresiniz güncellenmiştir diye mesaj gönderiyorlar.

Nusret 255 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi06 Şubat 2014

    sayın HATIL, Kartınızın teslimatı ve geçikmesi konusunda acentemizle görüşme sağlanmıştır. Gönderiniz bugün dağıtıma çıkarılmış olup tarfaınıza teslimatı sağlaacaktır.. Saygılarımızla..

  • Nusret06 Şubat 2014

    05/02/2014 tarihi geçti bütün gün evde sizin kartı getirmenizi bekledim ve bir günümü heba ettiniz. bugün tarih 06/02/2014 ve siz ne kartı getirdiniz ne de bilgi veriyorsunuz. Tebrik ederim beceriksizler.

  • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

    SAYIN hatıl Gönderinize ait adreslerden biri “adres yetersiz/şahıs tanınmıyor/adres değişmiş “ olduğundan ilk uğramamızda teslimat sağlanamamıştır. Elimizde mevcut diğer adresinize 05/02/2014 tarihinde kuryemiz uğrama yapacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. saygılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön