05 Eylül 2013 #1995687

Kuryenet Vakıfbank Kartım 10 Gündür Teslim Edilmiyor!

Vakıfbank kredi kartım onaylandı. Gelmesi beklerken bankayı aradım ve kartımın kuryede olduğunu bir iki güne şubede olacağını söylediler. Üstünden on gün geçmesine rağmen kart hala şubeye ulaşmış değil. Kuryenet'i aradım. Durumu anlattım ev adresinize gelecek, adres teyidi yapalım dediler. Yaptık. Bugün elime ulaşacağını söylediler. Bugün ise kart henüz gelmediği için tekrar aradım. Şubeye yönlendirmiş olduklarını yarın Vakıfbank şubesine ulaşacağını söylediler.


Şu an Antalya Aksu Kuryenet acentesinde olduğunu söyledi kartımın. Oraya giderek kendim almak istediğimi belirttim. Öyle bir hizmetimiz yok, biz getiriyoruz dediler. Madem getiriyorsunuz 10 gündür kuryede kart hala neden şubeye yada evime ulaşmadı?

Kemal 818 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Bozdoğan, Kartınız talep etmiş olduğunuz şubeye bugün teslim edilmek üzere dağıtımdadır. saygılar.

  • Kemal09 Eylül 2013

    telefon numaranız üzerinden defalarca adres teyidi ve randevu aldım buna rağmen antalya aksu acentasından çıkış yapılmıyor her aradığımda orda olduğu söyleniyor tekrar randevu alıyorlar hatta bu sabah yine aldılar randevu. ulaşmasını istediğim adres VAKIFBANK ANTALYA ADLİYESİ BAĞLI ŞUBE banka şubesine ulaşmasını istiyorum şayet aksu acentasından kuryenin çıkışı yapılabilirse.

  • Kuryenet Temsilcisi09 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Bozdoğan, Bankanızla yapılan dağıtım sözleşmemiz ve teslimat kurallarımız gereği sadece elimizde mevcut adrese/adreslere teslimat sağlanmaktadır. Acentelerimizden gönderi teslimatı yapmamız yasaktır. Şayet adresinizde/ adreslerinizde hata veya değişme söz konusu ise lütfen bankanızın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak adresinizi/adreslerinizi güncelleyiniz/teyit ediniz. Eğer adresinizde/adreslerinizde sorun yoksa, lütfen gönderinizi teslim almak istediğiniz adresi ve randevu tarihini belirterek bu mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön