06 Ekim 2016 #6618391

Kuryenet Teslimatta Sorun!

270504353*** takip no'lu kredi kartım 28 Eylül'de evde olduğum halde adreste bulunamadı diye geri dönmüş. 30 Eylül'de durumu bana banka bildiriyor. Normalde Kuryenet'in bildirmesi gerekirken. 3 Ekim Pazartesi Kuryenet'i aradım ve bana 4 Ekim için randevu verdiler. Gün boyu bekledim gelen yok haber eden yok. Tekrar aradım ve kızgınlığımı dile getirdim.


Ertesi gün yani 5 Ekim'de getirileceği söylendi. Yine gün boyu bekledim ne gelen var ne haber eden. Tekrar aradım ve yapılan bu ilgisizliği belirterek kartımın gün içinde teslim edilmesini yoksa adli yola başvuracağımı söyledim. Sonra beni aradılar ve ancak perşembe günü teslim edebileceklerini söylediler. Bunun üzerine ben şehir merkezinde oturduğumu ve yönlendireceğiniz bir kuryenin en fazla 15 dakikasını alacağını, perşembe şehir dışında olacağımı söyledim ama yine bildiklerini okudular. Beni bulamamışlar, bina görevlisine bırakıp gitmişler.

Bülent 193 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi06 Ekim 2016

    Merhaba Bülent Bey; konu gönderiniz bugün adreste Duran Topal teslim edilmişitr iyi günlerde kullanmanız dilkeğiyle blg syg

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön