19 Ekim 2016

Kuryenet Teslimatımı Yapamıyor

17 Ekim pazartesi günü bankam Kuryenet 'e kargomu vermiş. 18 Ekim' de adresim doğru olmasına rağmen sistemde "adres değişmiş veya tanınmıyor" şeklinde bir uyarı verdiler. Müşteri hizmetlerini aradığımda kayıtlı adresimin doğru olduğunu, eve gelip beni bulamayınca bu şekilde sisteme girmiş olabileceğini ilettiler (o nasıl bir açıklamaysa). Tekrar randevu verdiler 19 Ekim sabahına. Bugün de kargo gelmeyince müşteri hizmetlerini aradığımda kurye kaynaklı ya da bölgesel dağıtım kaynaklı bir sıkıntı olduğunu bugün evime gelinmeyeceğini öğrendim. (o zaman niye randevu veriyorsunuz?).


Tekrar randevu verdiler 20 Ekim sabahına. Tek işi kuryelik olan bir firmanın bu kadar düzensiz iş yapması ve kargomu hala getirmemiş olmaları sıkıntılı bir durum. Evde olmadığım gün gelip ben alayım kargoyu adres verin dedim. Ya da kurye telefonu verin dedim ona da yanaşmadılar. Tüm gün evde bekleyemem ya!

Evren 207 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi20 Ekim 2016

  Evren Bey; iyi günlerde kullanınız saygılarımla

 • Evren20 Ekim 2016

  Sikayetvar.com'a ve ilgili Kuryenet çağrı merkezi yetkiliilerine teşekkür ederim.

 • Evren20 Ekim 2016

  Kuryenet ve banka çağrı merkezlerini aradıktan sonra kargom bugün teslim edildi. Gecikme için özür dilendi. Teşekkür ederim.

 • Kuryenet Temsilcisi19 Ekim 2016

  Merhaba Evren Bey; Konu gönderiniz hakkında bölge dağıtım yapana acentemize gerekli uyarılar yapılmış olup tarafınızdan randevu alınarak en kısa sürede teslimatınız sağlancaktır. blg syg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön