17 Eylül 2013

Kuryenet Teslimatı Bir Türlü Gerçekleştirmiyor!

Bir bankadan gelecek olan kredi kartımın teslimatını yapacak olan Kuryenet bir türlü teslimatı gerçekleştiremedi. 13/09/2013 tarihinde kartımı getiren kuryeye ben evde olmadığım için annem işten geleceğim saati söylemiş bunun üzerine kuryede o saatte tekrar uğrayacağını belirterek ayrılmış. O gün kurye geleceğini belirtmesine rağmen gelmedi .O günün üzerinden 3 gün geçmesine rağmen kartım gelmeyince Kuryenet ile iletişime geçtim.


16/09/2013 günü içerisinde bana kuryenin geleceği telefonla görüştüğüm Kuryenet çalışanı tarafından belirtildi. Ancak gün içerisinde bana kartım ulaştırılmadı. Teslimatı zamanında yapamamanın yanında birde yanlış söyleyen personele sahip Kuryenet'in saygınlığı olamaz elbet.

Ahmet 32 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi01 Ekim 2013

  Merhaba Sayın Sevinç, İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet27 Eylül 2013

  elle tutulur kayda değer tek olumlu tarafı olmayan bir firma...

 • Ahmet27 Eylül 2013

  Kartımı zamanında teslim edemiyorsunuz üstüne birde kartın aktif olması için gerekli olan belgeleri teslim etmemenizden dolayı kartımı kullanamıyorum..Ne kadar iş bilmez bir firmamışsınız anlayamadım umarım çalıştığınız firmalar sizinle olan ortaklıklarını bitirirler bizlerde işkence çekmeyiz..

 • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

  Merhaba Sayın Sevinç, Teslimat kurallarına uygun olarak 18/09/2013 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön