05 Ocak 2015

Kuryenet Teslimat Yapmıyor!

Adıma gönderilen 3 farklı banka kartlarını tarafınızda bekletip sonra kişi adreste yok diye iade etmektesiniz, sizde denetimde görevli Ö.. müdür. Son kartım için 12'inci ayın 21'inde deki sözü suçlular bulunup cezalandırılacak idi fakat bu karta iptal oldu. Lütfen telefonlara neden yetkili kişiler çıkmıyor oradaki santrale op cevap vermekte. Size şunu belirtiyorum siz haksız kazanç peşindesiniz, iletileri rafınızda bekletip sonra bankalara iade etmektesiniz, yapmayın bu davranışı nerede görülmüş bu sadece Kuryenet'te.

Serhat 235 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi13 Ocak 2015

  Sayın UZEL; Konu hakkında bankanızdan bilgi alabilirsiniz. SAygılarımızla.

 • Serhat13 Ocak 2015

  Sevgili kurye net mağdurları eğer kurye neti beklerseniz daha çooook beklersiniz... Banka kartınızı banka şubenize isterseniz 4gün sonra kart eliniz de çünkü bunlar satırları istedikler, gibi okuyor istedikleri gibi değerlenidiriyorlar sakın evinizde ve ofisinizde kurye gelecek diye beklemeyiniz beklerseniz daha çok beklersiniz

 • Kuryenet Temsilcisi05 Ocak 2015

  Serhat UZEL; Bankanızla yapılan dağıtım sözleşmemize uygun olarak, adresinize uğradık ancak size ulaşamadık. Gönderiniz 24/11 tarihinde Bankanıza iade edilmiştir. Konu hakkında bankanızın müşteri hizmetleriyle görüşebilir, gönderinizi tekrar isteyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Serhat05 Ocak 2015

  Arkadaşlar iyi okuyun takip numarası 4811943463014 3 ekimde elinize geçti aralık ta ben bankayı aradım kartı iptal ettim aralık ortasında siz geldiniz elime geçme süresine bakınız 75 gün ha ha ha öncesi adıma kayıtlı Finansbank kartımı 60 gün sonun da banka ya talimat verip bankadan elden aldım süreyi kontrol ediniz sonrası sizde kontrolda özlem hanım var açtım durumu izah ettim sizinle ilgili son kartım yapı kredi şikayetimi dile getirdim 21 aralık ta suçlular cezalandırılacak sözü verdi ve beni cezalandırdı 5 gün sonra kartı bankaya imhaya verdi artık bu yaşananları okuyanlar kararını versin siz kartları raflarınızda bekletip dagıtım ücretini alıyorsunuz harıka taktik

 • Kuryenet Temsilcisi05 Ocak 2015

  Sayın UZEL, Adınıza aıt kayda ulaşılamadı konu hakkında bankalarınızla gorusup 12 hanelı takıp numaranızı ogrenıp bıze donus yapabılırmısınız. saygılarımla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön