17 Ocak 2014 #2240927

Kuryenet Teslimat Yapmıyor!

08 Ocak 2014 tarihinde Garanti Bankası'ndan Kuryenet adlı firmaya OGS cihazımın teslimatı yapıldı. Bugün (17.01.2014) halen elime ulaşmadı. Son bir haftadır hergün aramama rağmen teslimatlarda bir sorun olduğunu bir sonraki gün teslim edileceği söyleniyor.


Adreste teslimat sırasında sadece kurye sahibine ve birinci derece yakınına teslimat yapıldığını belirtiyorlar. Ben işe gitmeyip bunların teslimat yapmasını beklemek zorunda kalıyorum. Alay edercesine sizinle telefonda konuşup bekleyin gelecek diyorlar.


Yazılan diğer şikayetleri okuduğumda da görüyorum ki hiçbir zaman düzgün bir firma olamamış. İşin garibi Garanti gibi bir firmanın da bu kadar vasıfsız bir firmayı iş ortağı olarak seçmesi!

Timur 58 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba Sayın İhsantürker, Gönderiniz 18/01/14 tarihinde Gümüş Taşralı' ya teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Timur17 Ocak 2014

    Yaptığınız uyarıya rağmen OGS cihazım bugün de elime ulaşmadı.

  • Kuryenet Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın IHSANTURKER, Kartınızın teslimatında yaşanan gecikmeden dolayı acentemiz adına özür dileriz.Konuyla ilgili acentemiz uyarılmış olup kartınız bugün size ulaştırılacaktır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön