16 Ağustos 2013
#1958792

Kuryenet Teslimat Yapmayıp Üste Çıkmaya Çalışan Firma!

Vakıfbank kredi kartıAtm gereksiz yere yutarak tekrar bana yönlendirmesini 1, 5 gün içerisinde jet hızı ile yapmasına rağmen Kuryenet'te 2 gündür kredi kartım beklemektedir ve teslimatını bana yapmamaktadırlar. Defalarca Kuryenet'i aramama rağmen milyonlarca kredi kartı var, biz sizin kartınızı nereden bulalım gibi geri bildirimde bulunarak kartımın bana ulaşmasının günler alacağını belirttiler.


Vakıfbank gibi büyük bir kuruluşa Kuryenet gibi kurumsal olmayan bir firmayı yakıştıramadım. Kuryenet'in elemanları da yaptığı işlerde vasatın altındadır. Beni düşürdüğü bu kötü durumdan dolayı Kuryenet' ten şikayetçiyim.

Zeliha Zeliha 47 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Merhaba Sayın UYSAL, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Zeliha19 Ağustos 2013

    Başarısızlar.

Ziyaretçi Yorumları