25 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10706911

Kuryenet Teslimat Yapılmıyor!

Kuryenet Bostanlı şubesi banka kredi kartım var defalarca aramama rağmen geri dönüp randevu oluşturulmuyor geldik deniliyor gelinmiyor sürekli dışarıdayım gelmeden önce aramaları için rica ediyorum bilgi verilmiyor. 20 güne yakın teslimat bekliyorum hiçbir haber yok. Her yere şikayet edeceğim.

Gül Gül 432 Okunma

Cevaplar

  • Gül30 Temmuz 2018

    Gönderim Gül Ant adına gönderi numaram 7900077064154 Yapı Kredi bankasına ait kredi kartı bu kadar rezillik olamaz 20 gündür teslim alamıyorum. Bankaya özel şikayette bulunacağım Kuryenet'le asla çalışmam kimseye de tavsiye etmem elimden geleni yapacağım bu kadar zor olan ne anlamıyorum köydemi yasıyoruz ya teslimat için aramak bu kadar mı zor geri dönüş yapmak müşteri memnuniyeti sağlamak bu kadar mı zor olur.

  • Kuryenet Temsilcisi25 Temmuz 2018

    Merhaba Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam olarak adınızı soyadınızı, beklemiş olduğunuz banka adını ve varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Saygılarımızla...

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler