01 Mayıs 2013
#1772798

Kuryenet Teslimat Yapılmadı!

Sevgili Kuryenet, Seninle 6 kez konuştum, bir konuşmamda iş adresimi teyit edemediğimi, banka genel müdürlüğünü arayıp tekrar teslimat adresi vermemi bile istedin ki ad, soyad, ev adresimi teyit edip, iş adresimin bina numarasını hatırlıyamadığım için. Neyse en son konuşmamızda 30 Nisan günü ev adresime teslimat için kayıt aldın, 30 Nisan sabahında seni aradım sistemlerinde arıza olduğunu söyledin, ki 3. kez arızalı, öğleden önce tekrar aradım, teslimat olacak dedin.


Gün sonunda aradım, 1 Mayıs tatil olduğu için 2 Mayıs perşembe tekrar aramamı istiyorsun. Seni aramıycam, teslimat yapmaya pek niyetin yok zaten, senin için de iyi olur. 472135468298 barkod numarası, Zamanımdan çalıyorsun!

Harun Harun 49 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Harun06 Mayıs 2013

    Sevgili Kuryenet, 02 Mayıs ve 03 Mayıs tarihlerinde kuryenet kuryesi beni aramadı. Sanırım zile basıp kaçmıştır. İşyerinde olduğum için kardeşime bırakmıştım kimliğimi; ama onun evde olduğu saatlerde gelen giden olmamış. Bankaya ne cevap verdiniz bilmiyorum; ama evde yok falan demeyin sizi bekledim.

  • Kuryenet Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın Öz, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 03/05/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları