22 Şubat 2013

Kuryenet Teslimat Yapılmadı!

HSBC bank tarafından adıma gönderilen kredi kartımın banka tarafından 4 günde onaylanıp basılıp tarafıma çıkarılmış olmasından gayet memnun olmuş durumdayken Kuryenet dağıtım firması olarak kendini tanımlayan bir şirket ne yazıkki 1 haftadır teslimat sağlayamamkla birlikt her gün ayrı bir şeyle beni oyalamaktan başka bir şey yapmaması gerçekten canımı sıkmakta ve üzmektedir.


Bugün 21. 02. 2013 tarihinde aramış olduğum kuryenet firması çağrı merkezi tarafından gelindiğini ve adresimde bulunmadığım bildirilmiş yalnız teslimat adresine değilde ne hikmetse ev adresine gidildiği bildirilmiş. Her türlü hukuk yoluna başvuracağımdan şüpheleri olmasın.

Sedar 27 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba Sayın Yılmaz, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 23/02/2012 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön