26 Mart 2013 #1707698

Kuryenet Teslimat Yapılmadı!

Garanti Bankasından talep ettiğim atm kartım yine istanbul da ki adresime teslime dilemedi. Kuryenet başka birine teslim ettik diyor. Garantiyi arıyorum. Teslim edilmemiş görünüyor. İkisini toplasan bir firma ettiyor. Garanti bankasında ki birileri kuryenet'ten sus payı alıyor galiba. Kuryenet ile ilgili şikayetlerde hiç sonuç alınamadığına göre.

Savaş 79 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi31 Mart 2014

  Merhaba Sayın Zambak, İmzalı evrak talebinize bankanıza iletmeniz doğrultusunda teslim alan kişinin bilgileri iletilebilir. saygılar.

 • Savaş31 Mart 2014

  O şahıs kargoyu almamış. hala aldı diyorsunuz. Evrakları gönderirmisiniz. Kişi almadım diyor siz teslim ettik diyorsunuz. ispatlayın diyorum ses yok.

 • Kuryenet Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Merhaba Sayın Zambak, İmzalı evrak talebinize bankanıza iletmeniz doğrultusunda teslim alan kişinin bilgileri iletilebilir. saygılar.

 • Savaş08 Mayıs 2013

  At yalanı .... inananı demek istiyorum. İspat edermisiniz teslim ettiğinizi. Ben ilgili kişi ile görüşüyorum hiç bir şekilde almadığını söylüyor. Evrakları gönderin bizde görelim. Kim imzalamış. Firmanın kaşesi varmı yok mu? Yalanında bu kadarı olmaz ya. Hiç utanma sıkılma kalmamış koca firmada. Gözgöre göre bu kadarda yalan söylenmez be kardeşim.

 • Kuryenet Temsilcisi02 Nisan 2013

  Merhaba Sayın Zambak, Gönderiniz 21/03/2013 tarihinde teslimat kurallarına uygun olarak Esra Gunay' a teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön