16 Mart 2013 #1688701

Kuryenet Teslimat Yapılmadı!

Yaklaşık 2 haftadır Kuryenetten gönderi beklemekteyim. Ancak gönderinin aciliyeti ile ilgili olarak “müşteri temsilcisi” çalışanlar ile defalarca konuşmuş olmama rağmen kendilerinin tek söylediği “gönderiniz işlem aşamasındadır, yapabileceğimiz bir şey yoktur” şeklinde oldu ve hiç bir şekilde çözüme yönelik bir yaklaşım alamadım.


İşlemin sonlandırılması ile ilgili yönlendirebilecekleri birinin de olmadığını ve müşteri temsilcisi olarak kendileri ile görüşebileceğim bilgisi verilmiştir. Ancak bu şekilde müşteri olarak memnuniyetsizliğim açıkça ortada olmasına rağmen temsilcilerden hiç bir yardım alamadım.

Yeliz 27 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi19 Mart 2013

    Merhaba Sayın Erman, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön