19 Eylül 2013

Kuryenet Teslimat Sorunu!

Bilmiyorum ne kadar oldu, sizin firmanızda günlerdir adrese gelip adreste tanınmıyor notu düşülerek teslimatı yapılmayan bir kartım mevcut. Sorarım 4000 konutluk bir sitede beni kimin tanıyor olabileceğine kim karar veriyor. Kuryeniz 10 u günü geldiğinde evde insan vardı. Bugün için defalarca gün içinde aradım bugün evde olmam gerektiği kesin geleceği bilgisi iletti ama yine fiyasko neye istinaden kendinizi en güvenilir en büyük kurye ilan ediyorsunuz.

Adınıza 3500 un üzerinde şikayet mevcut. Sadece 60 tanesi memnuniyetle sonuçlanmış yüzdelik dilimini siz hesaplayın. Bence kendinizi Kaf dağının tepesinde göreceğinize insanların sizden dolayı kaynaklanan mağduriyetlerine çözüm bulun.

Hüseyin 47 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin20 Eylül 2013

    Gerek kalmadi hem kartlari hem gonderiyi iptal ettirdim.

  • Kuryenet Temsilcisi20 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Yılmaz, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön