21 Aralık 2015

Kuryenet Teslimat Gecikti

9 Aralık günü kuryeye teslim edilen kredi kartı bugün ayın 21 olmasına rağmen hala hiçbir bahane göstermeksizin teslim edilmiyor. Konu ile ilgili firmayı arayıp şikayette bulunmamıza rağmen sorunumuz henüz çözümlenemedi! Ben İş Bankası'nın bu kadar kötü iş yapan bir kurye ile çalışmasına anlam veremiyorum.

Duygu 99 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi22 Aralık 2015

    Sayın Kabakçıoğlu, Neşe Kabakçıoğluna ait iki kart bugün dağıtımdadır,kurye uyarılmıştır.Gün içinde mutlaka teslimat sağlanacaktır. Sayg.

  • Duygu22 Aralık 2015

    Teslimat benim değil annem Neşe Kabakcıoğlu adına. Kendisi benim buradaki hesabımdan şikayetini dile getirdi. Sizin tarafınızdan çözülemeyeceğini çok net geçtiğimiz haftalarda anlamıştık. Bankamız d ne yazık ki size yönlendiriyor ve böyle bir çıkmaza giriyoruz.

  • Kuryenet Temsilcisi21 Aralık 2015

    Sayın KABAKCIOGLU, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön