08 Mart 2013
Yorum Yap
#1674271

Kuryenet Teslimat Ciddi Anlamda Sıkıntılı!

Tam bir buçuk aydır kartımın gelmesini bekliyorum beş defa adres güncellemesini yaptığım halde ve müşteri hizmetlerini her aramamda yapılan teyitte güncel olan istediğim adresi söylediğim halde halen daha nasıl oluyor da diğer adrese gidebiliyor anlamış değilim.


Müşteri temsilcilerinizin yarım yamalak bilgisi ınternet sitesinin bu kadar kullanışsızlığı bir buçuk aydır yedi bitirdi beni. Ve nasıl oluyor da kargonun teslim adresiyle aynı ilde olmasına rağmen iki veya üç gün içinde sevk ediliyor anlamış değilim. Bu şikayeti daha önce yapacaktım baktım ki sitede bu firmayı nerdeyse herkes şikayet etmiş, üç bin altı yüz küsur şikayet var bunları gören okuyan yok mu anlamadım ki.

Ahmet Ahmet 30 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi12 Mart 2013

    Merhaba Sayın ASLAN, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları