11 Eylül 2013
Yorum Yap
#2005596

Kuryenet Teslim Edilmeyen Kargo!

İş Bankası tarafından Kuryenet ile gönderilen kredi kartım yaklaşık 15 gündür teslim edilmiyor. İşin garip tarafı 27/29 ve 30 Eylül'de adreste beni bulamadıklarını belirten bir bilgiyi İş bankasına söylemişler. Kuryenet'in kredi, kartlarını zamanın da veya hiç teslim etmeyerek kredi kartlar üzerinde illegal çalışmalar yaptığını düşünmeye başladım.


Bir kurye firması eğer teslimatları zamanın da yapmıyorsa o zaman neden çalışır ki? Eğer farklı amaçları yoksa. Bankaların da halen bu firma çalışmaları da işin ayrı bir boyutu.

Kemal 54 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

  Merhaba Sayın Kandilli, Gönderiniz 17/09/2013 tarihinde teslimat kurallarına uygun olarak AYFER KANDİLLİ ’e teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Kemal17 Eylül 2013

  Kuryenet komedisi devam ediyor, şimdi de iş adresine ulaşamadıklarını belirtip tekrar ev adresimi alıp eve teslimat yapmaya çalışacaklar. Bu maceranın sonu nasıl bitecek merakla bekliyorum. Bu arada İş Bankasına, teslimatın elime ulaşması için gösterdikleri çabaya da teşekkür ediyorum.

 • Kemal14 Eylül 2013

  Kuryenet, ev adresimden bana ulaşamadığını belirterek iş yeri adresimi aldılar ve Cuma günü teslimat yapacaklarını belirttiler ama halen ortada yapılmış bir teslimat yok. Yine mi beni bulamadınız ? yoksa halen işi savsakladığınız kabul etmeyecek kadar kibirli misiniz?

 • Kuryenet Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Kandilli Teslimat için bölgemiz size telefon ile ulaşacak ve randevulu olarak kart teslimatımız sağlanacaktır. Daha önceki yapılan uğramalar da size ulaşılamadığı için teslimat sağlanamamıştır. Saygılar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler