27 Temmuz 2017

Kuryenet Sürekli Sorun Var, Bankalar Bu Kurye Firmasından Vazgeçmelidir!

İş Bankası tarafından Kuryenet'e verilen kredi kartım 12 günden beri teslim edilmedi. Hiç aranmadım bile defalarca telefonlarını aradığımda bir türlü kimseye ulaşamadım. Sitesinden sorgulama yaptığımda "evde bulunamamıştır" diye yazıyorlar ama kesinlikle evde birileri her zaman vardı. Sonra bankayı aradım iş yeri adresimi verdim. 5 gün oldu hala teslim edilmedi ne gelen var ne arayan.


Sonra şans icabı Kuryenet Hatay Reyhanlı şubesi sorumlusu ve dağıtıcısından karşılaştım kartımı ona sordum "senin adına bana hiçbir şey gelmedi" dedi. Siteye bakarsak gelmiş hatta götürmüşler bizi evde bulamamışlar. Bence açık açık insanlarla dalga geçiyorlar. İnsanları mağdur ediyorlar, bankaların bu işe bir an önce el atmaları gerekmektedir. Bankalar bence kesinlikle bu kurye firmasından vazgeçmelidirler.
Takip No.: 6976940581746.

Ayhan 2.073 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan27 Temmuz 2017

    Hala ne gelen var ne giden ne de arayan oldu kusura bakmayın ama bence siz insanlarla dalga geçiyorsunuz. Lütfen bu konu hakkında yardımcı olun artık. İsterseniz kuryenin numarasını verin arayım ben konuşum rica ediyorum.

  • Kuryenet Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Merhaba, Gonderınız adresınıze bugun dagıtımda gun içi teslımatınız sağlanacaktır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön