15 Şubat 2013

Kuryenet Personel Kaba Davrandı!

Garanti bankasına ait kredi kartım uzun süredir seyahatte olduğum için tarafıma ulaşmadı. Bankamı arayarak şuanda bulduğum şehre ait adres bilgilerimi paylaştım. Kuryenet' te çalışan E*** isimli Agent olumsuz ve agresif tavırlar ile talebimi karşıladı. Kartımın bana gelmemesinde ki amacın bir açık adres olduğu bilgisi verildi.

Yarın bulunduğum şehirden ayrılıyorum ve sürekli seyahat ettiğim için ikamet adresimi paylaşamıyorum. Bana hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. E*** isimli çalışan ve Kuryenet ten şikayetçiyim.

Garanti bankası bu tarz uslubu doğru olmayan çalışanların bulunduğu bir outsource bir firmadan destek alamaz diye düşünüyorum.

Hesna 42 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Kahraman, Şikayetiniz ilgili departmanımıza iletildi. Gerekli araştırma yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılar.

  • Hesna15 Şubat 2013

    Merhaba, 5 gündür tarafınıza ulaşım sağlıyorum kartımla ilgili ve her konustuğum müşteri temsilcisi bana sesini yükselterek, sözümü keserek uslup ve tavır hataları ile yanıt vermektedir. Yeliz isimli çalışanınız ise; beni hold tuşuna alarak görüşmeyi sonlandırmaya çalışmıştır. Hakkında şkayetçi olduğumu belirterek Btk yada şikayetlerimi ileteceğimi bildirmek isterim. Memnuniyetimi sağlamak adına tek yardımcı olan Demet isimli çalışandır. Yardımcı olmaya çalıştı ve benimle ilgilendi. Firmada çalışanlarınıza sotskill eğitimleri vermediğinizi düşünüyorum ve acil almaları konusunda size, şiddetle öneride bulunuyorum. Hatta eğitimlerini ücretsiz ben verebilirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön