03 Aralık 2014

Kuryenet Maaş Kartım Hala Gelmedi!

13.10.14 tarihinde Akbank'tan maaş kartı için hesap açtırdım. Fakat kartıma halen ulaşamıyorum defalarca müşteri hizmetlerini arıyorum ev adresime geldiğini bana ulaşamadıklarını iletiyorlar. Bende iş adresimi veriyorum şahsıma teslim edilmesini iletiyorum 24.11.14 tekrar müşteri hizmetlerinin arıyorum 3-4 güne iş adresime ulaşacaklarını söylüyorlar.


Tekrar 01.12.14 tarihinde arıyorum benden özür diliyorlar. Tekrar çarşamba günü aramamı istiyorlar cep numaramdan aranarak teslim edilmesini istediğim için arıyorum görüşme yaptığım arkadaşta yarın öğleden önce aramamı istiyor kontrol etmek için ben hayatım boyunca böyle saçmalık görmedim kesinlikle kartımı kaybettiklerini düşünüyorum.

Pınar 163 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi03 Aralık 2014

    Merhaba Sayın Aygündüz, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön