30 Ocak 2014 #2266457

Kuryenet Kredi Kartımı Teslim Etmedi!

Vakıfbank tarafından yenilenen kredi kartım bana ulaşmadı. Bankayı aradığımda yeni kartımınn kurye net aracılığıyla bana gönderildiği bildirildi ve takip edebilmem için bir numara verildi. Kuryenet'i aradığımda adresime 4-5 kez gelindiğini ve bulunamadığımı bildirerek kartımın Ankara Keçiören şubesinde olduğu söylendi.


Bana hiçbir bildirim yapılmadı. Şube adresini istediğimde veremeyeceklerini söylediler. Banka vasıtasıyla kartım emek mahallesindeki banka şubesine yönlendirildi. Bugün 3. gün. 3 gündür kurye net müşteri hizmetlerini arıyorum. Her seferinde yönlendirmenin yapıldığını en kısa sürede kartımın teslim edileceği söyleniyor. Kartım 20 dk. yolu 3 günde gelemedi.

Atilla 7.345 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

  Merhaba Sayın DÖKÜCÜ Yaşan aksaklıklardan dolayı acentemiz ve firmamız adına özür dileriz. Saygılar..

 • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

  Merhaba Sayın DÖKÜCÜ Yaşan aksaklıklardan dolayı acentemiz ve firmamız adına özür dileriz. Saygılar..

 • Atilla03 Şubat 2014

  Çözümü istemeyerek buldular daha doğrusu bulduruldu demek doğru olur.Bölge müdürlerini tanıyanlarrın telefonları sonucu o da 4 günde lütfen çözüldü.Kendi isteğimle bir daha kattiyen aynı firmayaı kullanmam ve tavsiye etmem.

 • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

  Merhaba Sayın Dökücü, Konu kartınız gün içi dağıtımdadır,ilgili acentemiz uyarılmıştır. Tarafınızadan randevu alınacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Atilla31 Ocak 2014

  1- Evime gelindiğine dair not, tebligat vs benzeri bir bildirim yapılmamıştır 2-İş yerim kamu kurumu olup bana ulaşılamaması mümkün değildir. sonuç olarak bu 4. gün.(31.01.2014 saat 12.30) itibarı ile kartım hala ulaştırılamadı ve eski kartımın süresi de doldu.

 • Kuryenet Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın DÖKÜCÜ, Banka tarafından iletilen ev adresinize ve iş yeri adresinize uğramalar yapılmış ancak size ulaşılamadığındna teslimat sağlanamamıştır.Bankalar ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği acente adresinden herhangi bir teslimatımız mümkün değildir. Kartınız bankanızın iletmiş olduğu MADEN ISLERI BAGLI ANKARA şubeye 31/01 tarihinde teslim edilecektir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön