31 Ocak 2014

Kuryenet Kredi Kartımı Hala Teslim Etmedi!

Denizbank'tan beklediğim kredi kartı 3 gündür teslim edilemedi. Konuyu Denizbank ile konuştum, kendileri de Kuryenet'i aradılar, ayın 30'unda yani dün firmadan G**** hanım ile konuştum bugün 31/01'de sabaha randevu yaptık, en kötü ihtimal gün içerisinde teslim edileceğini söyledi ama teslim gerçekleşmedi.


Ben de tekrar Kuryenet'i aradım, kayıtlarda dün gelindiği ama kimlik bildirilmediği için teslim yapılmadı bilgisi olduğu söylendi, oysaki dün bana kimse gelmedi, sürekli farklı bilgilerle karşılaşıyorum.

Julide 47 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Mengi, Konu gönderinizi isim bilgilerinden sorğuladımızda size ulaşamamaktayız. Bankanzla görüşüp tarafımıza Barkod numarası iletebilirmisiniz.. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Julide31 Ocak 2014

    merhaba, az önce firma yetkilinizle konuşup gönderinin pazartesi günü yapılacağı konusunda bilgi aldım,, cevabınızda ise adıma gönderi olmadığını söylüyorsunuz?Nasıl bir tezatlık bu?anlayamadım?

  • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Mengi, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön