31 Ocak 2014 #2269073

Kuryenet Kredi Kartımı Hala Getirmedi!

13 gün olmasına rağmen kredi kartımı teslim etmediler. Kuryenet'i aradığım zaman yarın gönderiyoruz diyorlar gelmeyince bölgeye teslimat yoktu yada geldik evde yoktunuz diye sallıyorlar 10 gündür evde esir ettiler.


Sanki çok düzgün çalışıyorlarmış gibi prensip gereği gönderiyi sadece adreste teslim edebileceklerini söylüyorlar, teslimatı yapamıyorsunuz bırakın kendimiz gelip alalım.


Böyle bir kurye şirketi ile çalışan bankaları da kınıyorum!

Cem 153 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın BATAK İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz 04/02/14 tarihinde adresinize gönderilecektir. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

  • Cem01 Şubat 2014

    ya arkadaşım ne randevusu zaten 4-5 kere aradım randevu verdiniz ama randevuya iştirak etmiyorsunuz bütün sorun bu 10 sene sonra teslim edersiniz bu zihniyetle artık.

  • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Batak, Konu gönderiniz için ilgili acentemiz bilgilendirilmiştir. Tarafınızdan randevu alınacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön