18 Mart 2014

Kuryenet Kredi Kartım Hakkın Hiçbir Bilgi vermiyor!

Eskişehir bağlar Garanti Bankası şubesinden 10 iş gününü aşkın bi süredir çalışmış oldukları Kuryenet firmasından kredi kartımı beklemekteyim. Kredi kartım bu kadar süre zarfında ''kuryede'' açıklamasından hariç bir bilgi verilemeyen teslimat sürecindedir.


Defalarca Kuryenet müşteri hizmetlerini ve Garanti Bankasını aramama rağmen ''hızlandırma gerçekleştiriyoruz''dan hariç bi cevap alamamakta ve mağdur olmaktayım, her iki kurumda topu birbirine atmakta, gün içinde ya da yarın kartımın tarafıma ulaşılmasını ve gerekli işlemlerin yapılıp, kartımın teslimat sürecinin bitirilmesini istiyorum

Tuba 74 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi19 Mart 2014

  Merhaba Sayın Sılacıoglu, kartınızın teslimatı 18.03.2014 tarihinde bagler şubeden Hasan Yetimlere teslimatı sağlanmıştır. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Tuba18 Mart 2014

  merhaba , Kartım bugünde bankaya gelmedi müşteri hizmetlerinizi aradığımda her gün bankaya teslimat yok sadece belirli günler teslimat yapıldığını söylemektedirler.1 kartın günlerdir kuryenizde gezmesine anlam veremiyorum teslim etmeyecekseniz söyleyin lütfen.

 • Tuba18 Mart 2014

  Şimdi Garanti bankası şubesi ile görüştüm kartım hala teslim edilmemiş sanırım bugünde teslim edemeyeceksiniz , isterseniz farklı bir kargoya verin ben ödemeli olarak alırım.

 • Kuryenet Temsilcisi18 Mart 2014

  Sayın Silacioğlı, Kartınızın teslimatı için bölgemiz bilgilendirildi. Şikayetinize istinaden bölgemiz tarafımızca uyarıldı. Bankanız tarafından tarafımıza ulaşan şube talimatınıza istinaden kartının ilgili şubeye teslim edilecektir. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön