29 Ağustos 2014

Kuryenet Kredi Kartım Elime Ulaşmadı!

Vakıfbank'tan aldığım kredi kartı Kuryenet aracılığı ile kargoya verilmiş . Kredi kartımı tanımadığım bir insana vermişler . Böyle bir saçma olay görmedim. Tanımadığım bir insana kartımı nasıl verebiliyorlar? Ben imza atmadan nasıl veriyorlar? Bu firmadan şikayetçiyim! Her yere de şikayet edeceğim!

Kerem 400 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi01 Eylül 2014

  Bankanız tarafından gönderinin kuraılı belirlenmektedir. Sistende geçen adrese uğraması sağlanmış ve yapılan uğramada yetkili olarak iş adresinden tesllimi sağlanmıştır. Kurallara uygun bir teslimatdır. . saygılar

 • Kerem29 Ağustos 2014

  O kişiyi tanımam etmem neye göre veriyorsunuz .Benim tanıdığımı nereden biliyorsunuz .Akrabam değil bişe değil .Hayatımda görmediğim adama kredi kartımı veriyorsunuz .

 • Kerem29 Ağustos 2014

  Nasıl bir kuraldır o . O kuralları neye göre kim çıkartıyor .Kim çıkartıysa kullaklarını çınlattım zaten . Benim imzam olmadan güvenip nasıl teslim edilebiliyor . Nasıl bir saçmalık bu .

 • Kuryenet Temsilcisi29 Ağustos 2014

  Sayın CÖMERT; Gönderiniz 01/08/2014 tarihinde teslimat kurallarına uygun olarak Gürsoy ÖZTÜRK 'e teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön