11 Şubat 2014 #2288047

Kuryenet Kredi Kartı Teslimatımı Yapmıyor!

Kuryenet'te 240340016047 takip numaralı Garanti Bankası'na ait kredi kartım ayın 5'inde beri bana teslim edilmemektedir. Kuryenet'i her aradığımda yarın deniyor ama bir türlü gelmiyor.
Şikayet kaydı oluşturdum.


Hiçbir sonuç yok sanki dalga geçiyorlar böyle ciddi bir işi nasıl olur da böyle sorumsuzca ilerletip insanları mağdur edebilirler. Doğru düzgün bilgi alamıyorum.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi13 Şubat 2014

  Merhaba Sayın Pekşen Kartınız bugün adreseinize gönderimi sağlanacaktır. ilgili birmilerimize bilgilendirmeler sağlanmıştır. tarafınıza arama ile bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet13 Şubat 2014

  arkadaşım o kartın sahibiyim ben yani daha doğrusu sizin lakait tavırlarınızdan dolayı kartın eline geçmiyen kişiyim.o kartın içerisinde tüm bilgilerim var iken bankada hesaplarım varken nasılda hiç bişey yokmuş gibi rahatça duralım kapıcıya para verip şurdan 2 kg pirinç al demedik ki siz burda sözde kurumsalsınız insanlarla matrak geçmeyemi çalışıyosunuz 13.02 tarihinde 10.30 da aradıgımda daha bekliceksiniz çünkü sizin oraya dagıtım yok dendi bu nasıl bir sistemdir arkadaşım aynı durum sizin başınıza gelse nasıl olur?siz işinize özen vermiyorsanız bu kadar insanı oyalamayın bu kadar şikayet varsa siz işinizi yapmıyprsunuz

 • Mehmet13 Şubat 2014

  sizler asla bu tutumla ve koordinasyon eksikliğiyle hizmet sektörünü memnun edemezsiniz.insanları oyalamaya utanmıyorsunuz.

 • Mehmet13 Şubat 2014

  Dalga geçiyorsunuz galiba daha az önce aradım kuryeneti bugün dağıtıma çıkmadı diyor.ne demek ya kaç gün oldu bu nasıl koordinasyondur.

 • Kuryenet Temsilcisi11 Şubat 2014

  Sayın PEKŞEN; Gönderiniz 13/02/2014 tarihinde tekrar dağıtıma çıkarılacak ve adresinize ulaştırılacaktır. Şayet belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, başka bir tarih belirleyerek, aynı mail üzerinden dönüş yapmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön