29 Ağustos 2013 #1982238

Kuryenet Kredi Kartı İki Defadır Tarafıma Ulaşmadı!

Vakıfbank kredi kartına iki defa başvurdum ancak Kuryenet ilkinde belirtilen sürede tarafıma ulaşmadı ve kart kullanıma açılamadan iptal oldu. İkinci defa başvurdum ve barkot numarası ile takip ettim belirtilen sürede yine tarafıma ulaşmadı. Bana sürekli çağrı merkezindeki yetkililer bir gün süreyle ileri atarak bugün yarın ulaşacak diyerek atlatmaya çalıştılar.


Şubeye istedim ilkinde şubeye teslim edilecek dediler ancak günler sonra aynı çağrı merkezindeki kişiler istemiş olduğum şube ile acentelerinin çalışmadığını belirtip beni mağdur ettiler. Kartın yine bana ulaşmadan iptal olması muhtemel. Kurye net ve çağrı merkezinden şikayetçiyim.

Davut 27 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba Sayın KAYABAŞ, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 05/09/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön