20 Ekim 2015

Kuryenet Kredi Kartı Gelmedi!

Vakıfbank'tan kredi kartı başvuru yaptım. 1 1 buçuk hafta önce onaylandı ve hala kuryeden gelmesini beklemekteyim. Çarşamba aradım perşembe gelecek dediler Perşembe aradım Cuma gelecek dediler. 1 saat önce aradığımda ise, kuryemiz yaya olduğu için bugün sizin oralara teslimatı olmayacaktır dendi. Cumartesi gelecektir dendi ve Cumartesi günü olduğunda da hala gelmez ise Pazartesi'yi mi bekleyeceğim?. Bursa Nilüfer Şubenizin telefon numarasını vermenizi istiyorum veya şubeye gelip ben kendim teslim alayım kartı ve Cumartesi gelecek dendi ama Cumartesi günü telefonlarınız çalışmıyor. Hafta içi 9-18 diyor. Gelmez ise ben kime ulaşabilirim.

Umut 171 Okunma

Cevaplar

 • Umut21 Ekim 2015

  Merhaba. Vakıf banktan kredi kartı başvuru yaptım. 1 1 buçuk hafta önce onaylandı. Ve hala kuryeden gelmesini beklemekteyim. Çarşamba aradım perşembe gelecek dediler perşembe aradım cuma gelecek dediler. Cuma aradım cumartesi gelecek dediler ve cumartesi saat 12 gibi kurye gelmiş beni bulamamış evde. Oysaki 9 dan beri adamı bekliyorum. Telefon numarası diye bir şey var insan arar! Ama evdeydim. Bugün pazartesi salı günü için randevu verelim dediler. Ama ben bugün gelmesini istiyorum! Ve bugün de gelecek. Eğer gene ertesi gün deyip gelmez ise ilgili makamlara şikayetimi belirteceğim.

 • Kuryenet Temsilcisi20 Ekim 2015

  Sayın Savcı, Gonderınızın 19/10/2015 tarıhınde sıze teslımatı sağlanmıstır ıyı gunlerde kullanmanızı dılerım. saygılarımla..

 • Umut20 Ekim 2015

  Kuryenet cumartesi günleri çalışıyor mu? Çalışmadığına inanıyorum. Dün cuma günü cumartesi günü için kredi kartının kargosunu randevu aldık. Gelecek dediler ama sanmıyorum ki gelecekler. Bilgi istiyorum. Eğer bugün gelmez ise, yalan bilgi verdikleri için Dilekçe vereceğim.

 • Umut17 Ekim 2015

  ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön