23 Mayıs 2013

Kuryenet Kartlarımın Teslimatını Yapmıyor!

Farklı bankalardan kartlarım 15 gündür Kuryenet'te bekletiliyor. Her aradığım yarına gönderim yapılacak şeklinde yanıt veriliyor ama o yarınlar hiçbir şekilde gelmiyor. Hem insanları eve bağlıyorlar, hemde müşteriye sürekli yanlış beyanlarda bulunuyorlar. Artık Kuryenet in müşteri hizmetlerini aramaktan tüm çalışanlarının adını öğrenir duruma geldim. Tek verdikleri yanıt bölgesel dağıtım olduğunda gelecek.


Bir replik ezberlemişler aynısını söyleyip duruyorlar. Bankaların bu firmaya karşı acil önlem alması lazım. Bölge ofisinizin telefonunu verin dediğimizde onuda veremiyorlar. Kuryenet firmasını buradan kınıyorum.

Onur 41 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Merhaba Sayın Otay, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön