07 Mart 2013

Kuryenet Kartlarımı 20 Gündür Getirmiyor!

Bu kadar saygısız, ilgisiz, iş bilmez bir firma daha hayatımda görmedim. Bir banka kartını 20 gündür teslim etmediler kaç kere aradım hep ezberlenmiş aynı cevaplar. Saygısızca ve ilgisizce konuşmalar, hiçbir yetkiliye ulaşmak mümkün değil adresinizi verin gelip ordan alalım diyoruz adres bile vermiyorlar. Artık suç duyurusunda bulunacağım kartlarımı getirmemekten.


Her gün arıyorum ama hep aynı cevap yarın elinizde. adrese gelinip evde bulunamadı diyorlar ama ben hep evde olan bir insanım. Ben kartlarımı istiyorum takip numaraları 7000176126989 - 7000176127030 artık yeter dalga mı geçiyorlar insanla . Akbank gibi bir banka bu firmayla neden çalışıyor anamıyorum.

Ayşe 25 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe12 Mart 2013

    bunca sinir stres şikayet sonrası evet 25 gün sonra teslim ettiniz ve öğrendim ki adresime ilk defa gelmiş ve yeni vermişsiniz kartları ....Allah size bir daha kimsenin işini düşürmesin..

  • Kuryenet Temsilcisi11 Mart 2013

    Merhaba Sayın ARSLAN, Teslimat kurallarına uygun olarak 09/03/2013 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Ayşe07 Mart 2013

    kartlar güya bu gün acil koduyla tarafıma teslim edilecekti ama hala ses yok....akşama kadar elime ulaşmazsa savcılığa suç duyurusunda bulunacağım dilekçemi hazırladım ve orda konuştuğum tüm kişilerin isimlerini de ekledim..yok böyle bir sorumsuz firma..hangi yetkiyle yada ne sebepten kartlarımı elinizde tutuyorsunuz cevap verin...öyle 1 saat sonra arayacağız deyip de cevap vermemekle olmuyor bu işler..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön