27 Eylül 2016

Kuryenet Kartımı Teslim Etmiyorlar!

Kuryenet 22 gündür Garanti Bankası ATM kartımı teslim etmiyor. Bir de gönderi takibine "adrese ulaşılamadı" yazmışlar. Telefon numarası ne için var? Niçin arayarak teyit etmiyorsunuz?
2016 yılında, milyon tane teknolojiye; telefon, navigasyon vb. rağmen, siz bir gönderiyi 22 günde adres bahanesiyle teslim edemiyorsanız, bu işi yapmayın siz. Kapatın Kuryenet'i, gidin pazarda limon filan satın.

Aslı 271 Okunma

Cevaplar

 • Aslı28 Eylül 2016

  Kuryenet Müşteri Hizmetleri, hem komik, hem beceriksizsiniz. Birbirinizden ve birimlerinizden haberiniz yok. Şikayetimi okuyan kimseye sizinle çalışmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum. 23 gündür yaşadığım mağduriyetin bir telafisi yok. Bir daha banka yeni kart gönderirse, şubeye bırakın oradan alırım diyeceğim. Ya da Kuryenet ile çalışmadıklarına emin olacağım. "Bilg syg"

 • Kuryenet Temsilcisi28 Eylül 2016

  Merhaba Aslı K., Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Aslı28 Eylül 2016

  Sayın Yetkili, uyarmış olduğunuz acente yetkilisi, uyarınızı pek dikkate almamış olacak ki, henüz beni konuyla ilgili arayan soran olmadı. "bilg syg"

 • Aslı27 Eylül 2016

  Sayın Yetkili, bugün saat 15:45'de Kuryenet ile yaptığım telefon görüşmesinde, bana aynen yukarıda yazdığınız cevap verilmişti. Şu saat itibariyle, 2 saattir arayan soran olmadı. Size verdiğim iş adresimden 18:30 itibariyle ayrılmış olacağım. Bu demek oluyor ki bugün de kartım bana teslim edilemeyecek. Kartımın bugün ve saat kaç olursa olsun acilen tarafıma teslim edilmesi gerekmektedir. Kurye ile gönderin gerekirse. 22 gün olmuş. Böyle rezillik görmedim ben.

 • Kuryenet Temsilcisi27 Eylül 2016

  Merhaba Sayın Aslı hanım, Konu hakkında acente uyarılmış olup gönderinin teslimatı için acente sizi arayarak randevulu teslimatı sağlanacaktır bilg syg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön