27 Ocak 2014 #2259313

Kuryenet Kartımı Teslim Etmiyor!

Kaç gündür arıyorum yarın teslim edilecek deniyor. Bugün yine aradım yarın dağıtıma çıkacak dediler. Bu nasıl iş anlamadım. Birde müşteri hizmetlerindeki arkadaş yarın sabah 9:30 gibi ararsanız dağıtımını sağlayalım dedi. Sayın Kuryenet; siz bana yarın dedikçe ben de ödemeleri erteledim. Sizin yüzünüzden bir de yalancı durumuna düştüm. Çok mağdur ettiniz beni.

Bahattin 72 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın TAŞTAN; 28/01 tarihinde adresinize uğrama sağlanmış. Ancak adreste size ulaşılamamıştır. Bugün tarafınızla yapılan görüşmeye istinaden yarın için adersinize tekrardan uğrama sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Bahattin28 Ocak 2014

  Bugün 18:00'a kadar teslim edileceği söylendi defalarca aradım bir sıkıntı yok değil mi diye. Bu gün kesinlikle teslim edilir denildi. Gel görki kartım yine gelmedi. Çamlıca şubesinden Altunizade'ye gelmesi bu kadar zor mu bu kartın? Ben gelip alayım diyorum onu da kabul etmiyorsunuz. Resmen kredi kartıma el koydunuz. Neden gelmiyor bu kart? Bir tane mantıklı bir şey söyleyin. Müşteri hizmetleri neden sürekli yalan söylüyor "bugün gelir, yarın gelir" diye. Yoksa dağıtımı yapan elemanlar mı "boşver sonra götürürüz" diyor. Ben artık size söyleyecek bir şey bulamıyorum.

 • Kuryenet Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Taştan, Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntı nedeniyle sizden özür dileriz. acil bilgisi acentemize iletildi en kısa sürede randevu alınarak gönderinizin teslimatı sağlanacaktır. Saygılarımızla..

 • Bahattin27 Ocak 2014

  Umarım bugün elime ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Gerçekten çok zor duruma soktunuz beni.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön