22 Nisan 2015
Yorum Yap
#3194153

Kuryenet Kartımı Teslim Etmekte Devamlı Gecikiyor ve Çok İlgisizler!

Yaklaşık 1 ay önde Yapı Kredi Bankası kartına baş vurdum 1 hafta sonra kurye netle görüştüm yarın gelecek deniliyor, yarın arıyoruz tekrar yarın gelecek diyor, tekrar arıyoruz tekrardan yarın gelecek dediler, sinirlendim kartı iptal ettim.


Sonra yeniden karta başvurdum, 1 hafta sonra aradım en kısa zamanda dediler, cuma günü arandım pazartesi gelecek dediler, tabi gelen giden olmadı, salı aradım çarşamba dediler çarşamba günü arıyorum, kurye kartımı iade etmiş yerinde kabul edilemeyen diye, gelen giden olmadı.


Nyse dedik bu sefer bankadan başvurdu 16.04.2015 tarihinde 21.04.2015 t. Aradım kart saat 17:00' e kadar şubeye teslim edilecek dedi, işi gücü bıraktık şubeye gittim teslim olan kart filan yok.

Mehmet Mehmet 287 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi22 Nisan 2015

    Merhaba Sayın ÇOŞKUN, İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderinizin 21/04/15 tarihinde şubenizdenEBRU SANEM KISALAZ'a teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılarımızı sunarız. Bilginize... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler