08 Ekim 2013

Kuryenet Kartımı İnatla Teslim Etmiyor!

Garanti Bankası'ndan tarafıma gönderilen atm kartının teslimi için 29 eylül pazar günü beni Kuryenet firması aradı ve teslimat için iş yerime geldiklerini söylediler. Pazar günü olduğundan dolayı bugün iş yerinde bulunmadığımı, ertesi gün gelmesini istediğimde ise laubali bir şekilde o zaman haftaya kalır getiremeyiz hafta içi cevabını aldım, ertesi gün ve takip eden neredeyse her gün Kuryenet'i aradığımda ise her defasında yarın teslim edilecek denildi.

Dün yine aradığımda kartımın teslimata çıktığını ve gün içerisinde teslim edileceğini belirttiler ama hala ses yok. Açıkçası artık kartımı kaybettiklerini yada kullandıklarını düşünüyorum. Bu kadar net.

Hilal 54 Okunma

Cevaplar

  • Hilal12 Ekim 2013

    kartımı kimlik sormadan teslim ettiler, kimlik sormaları gerektiğini söylediğimde ise "adınızı söylediniz ya yeter" cevabını aldım. bu kuryenetin surekli yaptığı ve hatta bu yüzden daha önce benim de madur olduğum bir durum.

  • Hilal09 Ekim 2013

    kartım 10 günlük bekleyişten sonra elime ulaştı fakat kuryenetin her zaman yaptığı gibi kimlik sormadan teslim ettiler, kimlik sormadınız dediğimde ise getiren kurye arkadaşa "söylediniz yeter" diyip çıktı gitti. yani benim yerime bir başkası olsa kartımı yine teslim alabilecekti. bu tutumu artık değiştirmelisiniz !

  • Kuryenet Temsilcisi09 Ekim 2013

    Merhaba Sayın Cebeci, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön