16 Temmuz 2016

Kuryenet Kartımı Getirmiyor

Bir bankadan kredi kartı talebinde bulundum. Telefonuma kredi kartımın 7 gün için de tarafıma iletilen takip numarası ile Kuryenet'e verildiğini ifade eden bir SMS aldım. Fakat bulunduğum Bursa/Nilüfer (ödünlük) 1.5 km uzaklıkta olan bir Kuryenet şubesinden (Bursa/Beşevler) kargo bana 3 günde ulaşamadı. Belirtilen 444 hatlı telefon numarasını aradığımda ikamet ettiğim ilçedeki kendi şubelerine (Bursa/Beşevler şubesi) geliyor fakat ilgili kargo hemen hemen her gün dağıtıma çıkıp tekrar kendi şubelerine geri gönderiyorlar.


Durumun aciliyetini belirten yaklaşık 4 kez telefon açtım. İlgili şubenin tarafıma dönüş yapması için kendi yetkilileri aracılığıyla not bıraktım en azından getiremiyorsanız, ben gelip alayım diye ama 1 kez bile geri dönüş alamadım. Ben bu kadar laubali bir çalışma sistemi görmedim. Madem çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın insanları bari mağdur etmeyin.

Mustafa 197 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi18 Temmuz 2016

    merhaba, gönderiniz 16/07/2016 tarihinde şahsınıza teslimatı sağlanmıştır bilg syg

  • Kuryenet Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Merhaba Sayın Ö., konu hakkında acente ve kurye uyarılmış oolup denetime alınmıştır. konu gönderinizin teslilamtı için sizi arayarak randevulu teslimatı sağlanacaktır bilg syg

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön