22 Mart 2013 #1701508

Kuryenet Kartım Teslim Edilmedi!

2 defa aramama rağmen hala k.kartım ulaşmadı.ilk olarak görüştüğüm 21,03 te güler hanım notlarını alıp 22,03 veya 23,03 teslim edileceğini söylemişti. ve bugün 22,03 te görüştüğüm semra hanım telefon numaramın bile yazılı olmadığını söyledi.bir gün öncesinde bütün bilgilerim güler hanım tarafından doğrulanmasına rağmen , S hanım bugün cuma günü yani 22,03 te bulunduğum bölgeye dağıtımın olamadığını belirtti .


Müşterilerinize eksik bilgiler veriliyor. buda sizin yaptığınız işin eksik olduğunu gösteriyor.ben kartımı gidip alamıyorum adres telefon verilmiyor. çalıştığım iş yeri çığlı a.o.s.b de ve k.kartım çığlı şubenizde olduğu belirtilmesine rağmen ben hala neyi bekliyorum.

Sedat 25 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi25 Mart 2013

    Merhaba Sayın Dikçe, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 26/03/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön