20 Mart 2013 #1696088

Kuryenet Kartım Teslim Edilmedi!

Cumartesi gününden bu yana kartım teslim edilmedi.Defalarca aramama bir çok müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen kartımı teslim etmiyorlar.Ben artık bıktım sizi aramaktan.Yarın itibarı ile tüketici mahkemesine başvuruyorum artık orda uğraşırsınız benimle.Yarın teslim ediceklerini söylediler kartımı inanmıyorum ama göreceğiz bakalım.Beni 6 gündür oyalamanızı sınırden ağlatmanızın hesabını tüketici hakem heyetine açıklarsınız artık.


Müşteri memnuniyet hattı dediğiniz hattan aradığım A. Hanım ile görüşmem sonucunda da şunu anladım ki müşterinin sizde hiç bir kıymeti yok. Sanki A. hanım bankanın değil kuryenin elemanı!

Merve 24 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi21 Mart 2013

    Merhaba Sayın BALCI, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön