14 Ağustos 2013
#1954798

Kuryenet Kartım Şubeler Arasında Geziyor!

Yaklaşık 2 ay önce ING Bank'tan verilen banka kartım defalarca aramama rağmen adresime getirilmiyor. Çağrı merkezinden K** hanım rahat bir şekilde İstanbul gibi bir yerde 8-10 gün teslimat zamanı verebiliyor. Mobil hizmet noktalarında bile teslimat süresi 2-3 gün iken Kuryenet neredeyse 2 aydır bana kartımı getirmiyor. Esenyurt- Avcılar- Beylikdüzü şubelerinde kartım ralli yapıyor.


Bankayı arıyorum şikayetimi not alıyorlar sadece. Bu kurye firmasını uyaran birileri yok mu?

Mustafa Mustafa 1.286 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mustafa20 Ağustos 2013

    hiçbir gelişme yok..işin ilginç yanı kartımı dağıtacak beylikdüzü şubesi evimin altında:) süper ötesi komik bir durum yani..ben kasıt arıyorum bu dağıtım işinde..bence şikayet edenlere işkence yaptıklarını zannedip teselli buluyor bu kurye bozuntuları?

  • Mustafa19 Ağustos 2013

    burası istanbul..benim size verdiğim adres beylikdüzü ve istanbulun en planlı yerlerinin başında geliyor.14 ağustosta dağıtıma çıkardığınız kart nerede?kayıtlarınıza bakma zahmetine katlansaydınız aynı bankanın pegasus kartını beylikdüzü şubenizin teslim ettiğini görecektiniz.Özetle banka kartım hala ralli yapıyor sayenizde ve iş takibi-acente denetimi vs maalesef olmadığından; bence kartım yine adresimle ilgisi olmayan şubelerinizde turlamaya devam edecek gibi görünüyor:)

  • Kuryenet Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Merhaba Sayın Orbeği; Konu kartınız 14/08/2013 tarihide dağıtıma çıkartılmıştır. Bilgilerinize Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları