02 Eylül 2016

Kuryenet Kart 1 Aydır Yok!

Kayseri Spor Kombinesi ve Passoligi aldım. 1 ay önce 03.08.2016 adresime Kuryenet firması 1 kez geldi bulamadı diye 1 aydır bekliyorum. Passolig'e şikayet yazdım talebiniz değerlendirildi talimat verildi dendi fakat ne arayan var. Ne Passolig var ne de telefonlara bakan bir şahıs var. Kuryenet telefonları açmıyor. Ürün hakkında bilgim yok. İnternet sitesindeki randevu sistemine bakan yok. Ne zaman gelecek tarih verin bana? Yok efendim talimat verildi, yok sizi bulamadık yok şöyle yok böyle. Arayacaksınız beni şu gün gelecek diyeceksiniz. Buraya boş muhabbete otomatik sistem cevapları atmayın. Kuryenet ve Passolig'den şikayetçiyim.

Osman 131 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi07 Eylül 2016

  Sayın Ç, Konu karıtnız teslimatı ile ilgili acenteye uyarı yapılmıştır.Kartınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Sayg.

 • Osman06 Eylül 2016

  Kartımı siparişimden 1 ay sonra aldım arkadaşlar bu şikayeti okuyanlara tavsiyem bunlarla iş yapmayın. Ne telefona bakan var ne de muhatap bulabiliyorsunuz.

 • Kuryenet Temsilcisi05 Eylül 2016

  Sayın Ç.; İlgili gönderiniz ile ilgili yarın teslimat gerçekleşecektir. saygılar

 • Osman04 Eylül 2016

  Hala herhangi bir işlem yapılmadı ne arayan var ne soran. Nasıl iş yapıyorsunuz merak ediyorum

 • Osman03 Eylül 2016

  vallahi passoligde ayni cevabi verdi 1 hafta önce. Arayan soran yok mağduriyetimle kaldım ortada. Bekliyorum 1 ay oldu ayıptır yahu...

 • Kuryenet Temsilcisi02 Eylül 2016

  Sayın Çakır, Konu kartınız ile ilgili acente uyarılmış olup ilgili ceza işlemine tabi tutulacaktır.Kartınız tarafınızdan randevu alınarak en acil şekilde teslim edilecektir. Sayg.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön