21 Şubat 2013 #1647173

Kuryenet Kargoyu Teslim Alacak Kişiye Bilgi Verilmiyor!

İş Bankası aracılığı ile eşim HGS kart başvurusunda bulundu. Teslim edilecek kişi olarak beni belirtti. 2 Hafta sonra Kuryenet müşteri temsilcisi benim cep telefonumdan arayarak dağıtım yapan arkadaşın gün içerisinde bana uğracağını ve teslim alacak kişi olarak benim belirttiğimi ve iş yerinde olup olmadığını sordu.


Gün içersinde hiçbir teslimat ulaşmadı. Ertesi gün 4449393 nolu telefonu arayarak teslimatın gerçekleştiğini ve ne zaman geleceğını sormak için aradım. Müşteri temsilcisi arkadaş sadece eşime bilgi vereceğini belirtti. Bende zaten siz beni aradınız ve teslim alacak kişi benim dememe rağmen bizde öyle bir bilgi bulunmuyor. Size bilgi veremeyiz dedi ve konuşmayı sonlandırdı.

Sadık 56 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba Sayın Barutcu, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön