12 Eylül 2013 #2008961

Kuryenet Kargom Hala Gelmedi ve Oyalamaya Devam Ediyor!

Kuryenet Yetkilileri;29 Temmuz'da Vakıfbank Kredi kartım sizin firmamınıza gönderildi. Bana teslim edilmesi için."44" gündür bekliyorum ve bana yanlış bilgi söyleniyor. En son bu hafta içinde Kuryenet iletişim merkeziyle yaptığım görüşmede bana en geç perşembe gelecekleri söylemişlerdi ama bugün aradım . Bana kargomun gene genel merkeze doğru yola çıktığı söylendi. Bütün ses kayıtları elinizde bana yanlış bilgi söylüyorsunuz, açın inceleyin.


Böyle bir iş prensibi olamaz. Kargom en kısa sürede elime geçmezse hukuki işlemleri başlatacağım. Bir daha Kuryenet veya Kuryenet'te çalışan hiç bir firmayla çalışmayacağım "Yetkililerin bu duruma bir an önce çözüm bulmalarını rica ediyorum" 44 gün ne demek biraz anlayış.

Muhammed 36 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed16 Eylül 2013

    Mailime cevap vereli 3 Gün oldu ama hala kargom acente değişikliğine uğruyor net çözümleriniz yok 46 gündür bekliyorum ben biraz anlayış lütfen.....

  • Kuryenet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Mollahüseyinoğlu, Kartınızdaki gecikmeden dolayı bölgemiz adına sizden özür dileriz. kartınız en kısa sürede adresinize randevulu olarak teslim edilecektir. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön