10 Eylül 2013

Kuryenet Kargo Dağıtımda Ama Gelmiyor!

Bir bankadan aldığım kredi kartımın teslimatı kuryenet tarafından yapılmaktadır. Ancak aradan 10 gün geçmesine rağmen kuryem her aradığımda dağıtımda görülmekte. İş yeri olduğunu ve öğle tatilinde gelmemesini belirtmeme rağmen kurye bir kez geldiğini belirtmiş ve burada sürekli birileri var ulaşmaması imkansız ki hadi öğle arasında kimsenin olmadığı saatte geldi diyelim. Her gün üç kere aramama rağmen gün içinde yetkili kişinin beni gün içinde bilgilendireceği söyleniyor ama kimse geri dönmüyor.


Ayrıca her gün öğle tatili de dahil olmak üzere bekliyorum ama dağıtımda olmasına rağmen kurye gelmiyor. Nasıl bir çözüm uygulanacağını gerçekten çok merak ediyorum.

Fulya 31 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi12 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Bıdı, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön